Ole Edvard Antonsen


 

Ole Edvard Antonsen i Nes kirke 14. desember

«Den ultimate julekonserten» har vært omkvedet rundt Ole Edvard Antonsen´s «Desemberstemninger» de siste årene. For første gang siden 2013 gjester han nå Nes kirke før jul.

Konserten byr på et allsidig repertoar med alt fra kjente og kjære julesanger, klassiske perler med trompet og sang, til nye og spennende låter og arrangementer som alt er med på å skape den gode, lune stemningen. Ny gjest på årets turné er den svenske stjernen Cecilia Vennersten, kjent for bla megahiten «Det vackraste» som selvfølgelig blir å høre på årets konserter, i tillegg til de eminente sangerne Stine Hole Ulla og Knut Marius Djupvik.

For virkelig å sette de rette stemningene har «Desemberstemninger» med en stor produksjon med lyd og lys, samt Ole Edvards eget band med Rune Tylden (keyboards), Tom Erik Antonsen (bass) og Per Hillestad (trommer).

Velkommen til julekonserten som garantert vil sette deg og dine i en herlig førjulsstemning, like før selve julehøytiden ringes inn.

Konsertstart kl. 17.00, billetter kr 495.- får kjøpt på www.ticketmaster.no

Tilbake